nummer
nummer 44 / 29-10-1997
  • Commentaren
  • Artikelen
  • Columns
  • Dichters_en_denkers
 
29-10-1997
Print
Kunst en kitsch

Er is geen ensemble in Nederland dat zulke extreme muziek maakt als de Haagse groep LOOS. Dat werd nog eens bevestigd tijdens het Tijdkring-festival (door LOOS georganiseerd), dat vorige week in Theater Korzo plaatsvond. Het vijftal speelde een nieuwe serie Factor-stukken (F.E. 10 en 11), die het hart van het repertoire vormen. Accoorden die met een vlijmscherpe attaque de tijd aan stukken rijten. De stiltes die tussen deze houweelslagen vallen zijn nooit ontspannend, maar juist onheilspellend en verontrustend.

Jacqueline Oskamp

Sommige artikelen zijn online alleen beschikbaar voor vaste-abonnees.
Geen toegang? Klik dan hier om u te abonneren of neem voor slechts vier euro week-toegang tot het gehele digitale archief en lees De Groene van deze week tevens in pdf op uw scherm of iPad.







Wachtwoord vergeten?

Als u wel al een abonnement op de Groene Amsterdammer heeft maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord, klik dan hier om u te registreren.

Wachtwoord vergeten? Klik hier om deze opnieuw op te geven.

Gerelateerde_artikelen
Meest_gelezen