nummer
nummer 44 / 28-10-1998
  • Commentaren
  • Artikelen
  • Columns
  • Dichters_en_denkers
 
28-10-1998
Print
Argentijnse fleur

GEEF MIJ MAAR een echte Zuid-Amerikaan. Liever dan de oprisping van een Nederlandse die Márquez las, dacht: dat kan ik ook, en de van schone schijn warse Colombiaan godbetert blijkt te interpreteren als mooischrijver. Een keur aan rare beelden ontsiert haar pagina's als gevolg van haar belustheid op magische meerwaarde. Terwijl de pers zich drukmaakte over vermeend plagiaat, gaf zij een staaltje van regelrechte namaak ten beste.

Barber van de Pol

Sommige artikelen zijn online alleen beschikbaar voor vaste-abonnees.
Geen toegang? Klik dan hier om u te abonneren of neem voor slechts vier euro week-toegang tot het gehele digitale archief en lees De Groene van deze week tevens in pdf op uw scherm of iPad.







Wachtwoord vergeten?

Als u wel al een abonnement op de Groene Amsterdammer heeft maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord, klik dan hier om u te registreren.

Wachtwoord vergeten? Klik hier om deze opnieuw op te geven.

Gerelateerde_artikelen
Meest_gelezen