![]() |
In De kinderen van de doden van Elfriede Jelinek komt heel wat van de Oostenrijkse Alpen naar beneden storten. Letterlijk, zoals meteen in het begin een Chrysler Voyager vol pensiongasten die in de diepte stort, of een paar bladzijden verderop de wereldkampioene skiën Ulli Maier, die 'op een tijdwaarnemingspaal (een scepter van de eeuwigheid) die het waagde om met de eindigheid te spotten, haar nek gebroken en haar halsslagaders gescheurd' heeft.
| Tweet |
Sommige artikelen zijn online alleen beschikbaar voor vaste-abonnees.
Geen toegang? Klik dan hier om u te abonneren of neem voor slechts vier euro week-toegang tot het gehele digitale archief en lees De Groene van deze week tevens in pdf op uw scherm of iPad.
Als u wel al een abonnement op de Groene Amsterdammer heeft maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord, klik dan hier om u te registreren.
Wachtwoord vergeten? Klik hier om deze opnieuw op te geven.



















