![]() |
IK HOU al heel lang van William Kotzwinkle. Voor zover ik weet zijn er nog drie mensen in Nederland die van zijn bestaan weten. Een daarvan ontmoette ik op een regenachtige dag bij de uitverkoop, toen ik tien exemplaren van Kotzwinkles The Fan Man uit een kartonnen doos viste, om uit te delen aan vrienden die zeiden dat ze al zo lang niks goeds hadden gelezen. Een man met een druipende lange regenjas staarde humeurig naar de stapel boeken onder mijn arm en zei: 'Doctor Rat is veel beter.'
| Tweet |
Sommige artikelen zijn online alleen beschikbaar voor vaste-abonnees.
Geen toegang? Klik dan hier om u te abonneren of neem voor slechts vier euro week-toegang tot het gehele digitale archief en lees De Groene van deze week tevens in pdf op uw scherm of iPad.
Als u wel al een abonnement op de Groene Amsterdammer heeft maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord, klik dan hier om u te registreren.
Wachtwoord vergeten? Klik hier om deze opnieuw op te geven.



















