![]() |
Toekomst is er voor de filosofie wanneer ze een open oog houdt voor de werkelijkheid zoals die ís, en niet zoals ze zou hopen dat ze wás, en wanneer ze bovendien binnen en voor die werkelijkheid wil spreken. Tegen de klippen van de academische disciplinering op is er zowel in Nederland als daarbuiten nog een vertrouwenwekkende hoeveelheid filosofen die voor de roeping van hun vak willen instaan.
| Tweet |
Sommige artikelen zijn online alleen beschikbaar voor vaste-abonnees.
Geen toegang? Klik dan hier om u te abonneren of neem voor slechts vier euro week-toegang tot het gehele digitale archief en lees De Groene van deze week tevens in pdf op uw scherm of iPad.
Als u wel al een abonnement op de Groene Amsterdammer heeft maar nog geen gebruikersnaam en wachtwoord, klik dan hier om u te registreren.
Wachtwoord vergeten? Klik hier om deze opnieuw op te geven.



















