Onder leiding van journalist Rageh Omaar (BBC en Al Jazeera) zal de Talkshow zich richten op verschillende en veranderende realiteiten in Iran, Afghanistan en Cuba, landen die het meest in het nieuws zijn vanwege oorlog en onderdrukking. Een nationale en internationale visie op de ‘realiteit’ in Nederland zal ook door diverse denkers en journalisten worden besproken. Rageh Omaar zal spreken met onder andere:

Maziar Bahari , journalist/filmmaker, Iran, schrijft voor Newsweek, co-redacteur van de Prince Claus Fund Library Publicatie Transit Tehran: Young Iran and Its Inspirations.
Thomas Erdbrink , journalist, Nederland, correspondent in Iran voor het NRC Handelsblad.
Nader Nadery , lid van de Afghaanse Onafhankelijke Mensenrechtencommissie, voorzitter van de Free and Fair Elections Agency (FEFA), Kaboel, Afghanistan.
Jolyon Leslie , CEO Aga Khan Trust, Afghanistan, architect, co auteur van Afghanistan: the Mirage of Peace.

Wanneer: 16 december 2010
Waar: DeLaMar Theater
Marnixstraat 402, Amsterdam
Tijd; 16.00u
Voertaal: Engels
Toegang: 5 Euro

Meer informatie

(Persbericht)